Несколько отзывов вы посмотрите внизу.

Многие наши клиенты предпочитают соблюдать конфиденциальность онлайн, но готовы предоставить рекомендации по личному запросу.

И да, скорее всего среди ваших Facebook друзей уже есть наши клиенты)

Завжди розумів, що тримати гроші на депозитах, це, звичайно краще, ніж у шухляді, але перші кроки для подальшого інвестування були для мене досить туманними і неясними.

Завдяки iPlan, тепер в мене є сформоване бачення середніх і далеких цілей. А інвестування це лише інструмент для досягнення моїх цілей. 

Павло Тайкало, Software Engineer at MacPaw

Любомир спочатку навчив нас правильно вести фінанси у компанії ще у 2010 році, а тепер допомагає порадами, структурою і різними know-how як інвестувати та планувати персональні фінанси у горизонті 5-10-20 років. Раджу усім хто замислюється про своє майбутнє і хто уже готовий працювати з фінансовим радником. Головне, що ми працюємо з фін інструментами усього світу враховуючи податкові особливості США та Європи. Що дуже важливо враховуючи нестабільну ситуацію з заощадженнями в Україні.

Павло Башмаков (Co-Founder at Stanfy) та Анна Юрченко (UX Designer, Product Designer at Intellectsoft Group),Design Mentor at Alchemist)

Я інвестую уже десь 10 років, а особливо активно протягом останніх 5-ти. Шукала різні можливості, інвестувала у нерухомість, у інтернет-сайти, у Форекс, просто на депозити клала гроші, і т.п....

І оскільки багато всього пробувала, кілька разів втратила гроші, а кілька разів неефективно планувала, вирішила звернутися до професіонала і узагальнити, чи, краще сказати, впорядкувати свої інвестиції - і наявні і майбутні.

Дуже дякую Любомиру, який допомагає мені з цим справитися!

Любомир відкрив для мене кілька нових тем, в які я інвестувала в цьмоу році. Зокрема, електрокари. Я взагалі далека від водіння, але ця тема стала мені близькою із точки зору інвестування, і як корисна справа для навколишнього серидовища.

Я мрію мати місячний пасивний дохід, який повністю покриває мої щомісячні витрати - я до цього активно іду, в тому числі з допомогою мудрих порад фінансового радника! :)

 

Наталія Кияк, Керівник освітніх програм Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)

Я почала працювати з Любомиром, бо хотіла розібратися, як правильно планувати заощадження на цілі і плани сім'ї, що робити із заощадженнями, щоб вони не знецінювались, як убезпечити себе та сім'ю в фінансовому плані, це стало важливо зокрема з появою первістка. Любомир дав вичерпну інформацію на всі питання, роз'яснив, як інвестувати, купувати ОВДП, застрахуватись, завжди порадить, коли є питання, відкритий, активний, з ним відчувається, що є підтримка, регулярно проводить моніторинг активів/пасивів відповідно до наших цілей. одним з основних здобутків нашої співпраці я вважаю те, що ми стали інвестувати в ETF в валюті. Я планую довгострокову співпрацю з Любомиром, щоб контролювати з точки зору експерта своєї фінансової стабільності і зростання

Анна Зотова (Customer Experience Strategist at Good Wine)

Contact

Follow

  • 5842a8fba6515b1e0ad75b03
  • youtube-512

©2020 by iPlan.ua