Робота з iPlan.ua

З якої суми інвестицій варто починати роботу з iPlan.ua?


Любомир: Робота фінансового радника ширша ніж поради по інвестуванню. Власне ми не управляємо вашими інвестиціями, наша ключова цінність це створення та реалізація фінансового плану. Плюс економія вашого часу. У 2017 році Річард Талер отримав Нобелівську премію за внесок у поведінкову економіку. Потрібні поштовхи (nudges) щоб люди ефективно заощаджували кошти для своїх майбутніх цілей. Він також показує як емоції впливають на вибір людей і ведуть до нераціональних фінансових рішень. Радник іноді працює як фінансовий психолог, у тому числі захищаючи від відверто помилкових дій. Хоч у Interactive Brokers немає зараз мінімальної суми для відкриття рахунку, в іноземних інвестиціях є сенс від 10 000 дол. Деякі наші клієнти починають без таких сум і вчаться збільшувати % заощаджень свого щомісячного доходу. Вячеслав: iPlan може принести користь, якщо ваша ситуація одна з наступних: - ваші інвестиційні активи перевищують 10 тисяч доларів; - доходи від професійної діяльності вище повсякденних витрат; - частка обов'язкових витрат (продукти харчування, комунальні послуги, одяг, транспорт, податки) в структурі повсякденних витрат низька.
На яку дохідність інвестованих коштів я можу розраховувати?


Дохідність валютних депозитів в Україні становить 2-3% річних станом на кінець 2018 року, така ж дохідність державних облігацій США. Інвестиції в бізнес проекти в України можуть приносити 10-20% річних у валюті. Ми пропонуємо ті інвестиційні інструменти, які підходять під фінансові цілі, строк інвестування, життєву ситуацію і ризик профіль клієнта. Як правило інвестиційний портфель 25 літнього програміста і родини з 2 дітьми, де подружжю по 35 років відрізняється.
Яким чином я зможу більше відкладати?


Все починається з життєвих цілей. Їх вартість оцифровується та складається план дій. Ми не можемо навчити людину заробляти гроші, однак допомагаємо з дисципліною та раціональністю витрат. Є розумні показники (benchmarks) заощаджень для кожного рівня доходів в Україні.
Я живу за кордоном, чи є сенс замовляти iPlan?


На грудень 2018 року серед наших клієнтів є українці в США, ЄС та навіть Сінгапурі. Ми можемо робите все те саме, що і локальний радник, окрім податкового планування в країні проживання. Для вас стане приємним бонусом вартість наших послуг, яка відчутно нижча від ціни фінансових професіоналів в розвинутих країнах.
Чи можу я окремо придбати послугу тільки формування інвестиційного портфеля?


Ми не продаємо окремих продуктів, окрім комплексних пакетів на сайті. Однак в рамках 10 годин пакету Start цілком реально вивчити вашу життєву ситуацію, зробити iPlan та підібрати інвестиційні інструменти.
Чи можу я замовляти консультації та платити погодинно?


Для вас значно вигідніше купувати пакети послуг. Ми не віримо в ефективність разових консультацій для досягнення фінансових цілей, хоча й бувають винятки. Також у нас дуже багато безкоштовних публікацій, тому ймовірно відповіді на стандартні питання ви і так знайдете в статтях та відео.
Чи є мене зобов'язання і необхідність продовжувати платити за пакет після 1-го року співпраці?


Жодних юридичних зобов'язань у вас немає. Однак ми сподіваємося, що для вас буде відчутною не тільки експертна, а психологічна цінність роботи з радником. iPlan це як програма спортивних тренувань, щоб підтримувати себе у гарній фінансовій формі. Комусь достатньо показати всі вправи кілька раз, інші без тренера забудуть про спортзал. Після закінчення пакету ви можете взяти паузу. І при настанні будь-яких змін у вашій фінансовій ситуації, цілях, обставинах ми можемо відновити співпрацю.
З ким я буду укладати договори щодо інвестування та кому перераховувати кошти?


Всі необхідні договори з інвестиційними та брокерськими компаніями, банками, і т.п. будуть укладатися вами на ваше ім'я. Всі фінансові транзакції будуть здійснюватися вами напряму на рахунки цих компаній або банків. З iPlan ви не будете здійснювати ніяких фінансових операцій крім оплати пакету.
Що таке «fee-only» фінансовий радник?


Це фінансовий радник який отримує винагороду виключно від клієнта. Комісійні, які можуть виникати під час співпраці зі страховими брокерами, інвестиційними компаніями, іншими особами передаються клієнту. Така модель усуває конфлікт інтересів, котрий виникає у фінансового або інвестиційного посередника, коли йому вигідніше продати клієнту продукт чи послугу з найбільшим для себе заробітком.
iPlan використовує у своїй діяльності модель «fee-only». Детальніше у статті на нашому блозі «Скільки коштують послуги професійного фінансового радника?».

Contact

Follow

  • 5842a8fba6515b1e0ad75b03
  • youtube-512

©2020 by iPlan.ua