Поиск

iPlan на Intax Private Capital Forum

12-13 листопада у Києві відбулася конференція, присвячена питанням оподаткування, захисту та управління приватним капіталом в Україні та закордоном - Intax Private Capital Forum.


В'ячеслав Масленніков, партнер iPlan.ua, взяв участь у панельній дискусії на тему: «Найкращі світові практики для захисту і управління приватним капіталом - що можна використовувати в Україні".На панельній дискусії обговорювали тенденції в захисті приватного капіталу та інвестуванні, міграцію приватного капіталу, технології, що впливають на управління приватним капіталом.Організатор Intax Private Capital Forum 2019 — міжнародна компанія Intax Group організовує конференції в 10 країнах світу на теми міжнародного оподаткування бізнесу та приватних клієнтів, структурування міжнародних активів та управління капіталом. В Україні компанія відома конференцією Intax Forum, яка щорічно збирає більше 350 фінансових директорів середніх та великих українських компаній, фахівців з міжнародного податкового та корпоративного права з понад 15 країн світу.


Конференція Intax Private Capital Forum проходить з 2018 року і є наймасштабнішою в Україні подією, присвяченою питанням обслуговування приватних клієнтів.


Просмотров: 0

Contact

Follow

  • 5842a8fba6515b1e0ad75b03
  • youtube-512

©2020 by iPlan.ua